تاون هاوس للبيع في بيت البحر في سيدي حنيش من العبد ريزورت سيدي حنيش
عقار
سعر البيع:
37,800,000 جم
مقدم
3,780,000 جم
اقساط
34,020,000 جم / 7 سنتوات
| كود | WB1664 |
|---|---|
| غرف نوم | 3 |
| حمامات | 5 |
| التشطيب | تشطيب كامل بالتكييفات و المطبخ |
| التجهيز | |
| نوع | تاون هاوس |
| تاريخ التسليم | 2029-09-20 |
| مشروع |
تفاصيل الوحدة:
الكود: WB1664
النوع: تاون هاوس
الموقع: بيت البحر، سيدي حنيش
المساحة الكلية: 185 متر مربع
غرف النوم: 3 (تشمل غرفتين ماستر)
غرفة مربية: 1
الحمامات: 5
التشطيب: تشطيب كامل مع تكييفات وخزائن مطبخ
التسليم: 2029
خطة الدفع:
السعر: 37,800,000 جنيه
مقدم: 10% (3,780,000 جنيه)
أقساط متبقية: 34,020,000 جنيه على 7 سنوات