اس فيلا للبيع في طلاله في هليوبوليس الجديدة من مدينة مصر
عقار
سعر البيع:
24,205,085 جم
مقدم
1,210,254 جم
اقساط
22,994,831 جم / 10 سنتوات
| كود | WB1203 |
|---|---|
| غرف نوم | 4 |
| حمامات | 4 |
| التشطيب | تشطيب كامل |
| التجهيز | |
| نوع | اس فيلا |
| تاريخ التسليم | 2029-08-09 |
| مشروع |
تفاصيل الوحدة:
الكود: WB1203
النوع: اس فيلا
الموقع: طلاله، هليوبوليس الجديدة
المساحة الكلية: 241 م²
عدد الغرف: 4 (منهم غرفتين ماستر)
عدد الحمامات: 4
غرفة مربية: 1
التشطيب: تشطيب كامل
موعد الاستلام: 2029
خطة السداد:
السعر: 24,205,085 جنيه
مقدم: 5% ( 1,210,254 جنيه)
باقي الأقساط: 22,994,831 جنيه على 10 سنوات